Konkursy 2016-2017

 WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Kuratora Oświaty organizowany przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie należy do najtrudniejszych i najbardziej wymagających konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Tym bardziej cieszy fakt, że Patrycja Salamon z klasy 6b została jego LAUREATKĄ i tym samym znalazła się w gronie 10 najlepszych jego uczestników!
Gratulacje!!! :)

Agnieszka Mańkowska, 
nauczyciel języka angielskiego

WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły brali udział w Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Patrycja Salamon z klasy 6b dotarła do ostatniego, wojewódzkiego etapu i uzyskując bardzo wysoki wynik, została FINALISTKĄ konkursu!
Serdecznie gratulujemy i życzymy licznych dalszych sukcesów!!!

Agnieszka Mańkowska, 
nauczyciel języka angielskiego

WYNIKI Z OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO MAT

Miejsca w kategorii klas drugich :
I miejsce
Marcelina Wasielewska
II miejsce
Julia Lniak
III miejsce
Julia Nawrocka

Miejsca w kategorii klas trzecich:
I miejsce
Zosia Wołosz
II miejsce
Marta Markiewicz
III miejsce
Maciej Krzemiński

Miejsca w kategorii klas czwartych:
I miejsce
Wiktoria Salamon
II miejsce (miejsce ex aequo )
Oliwia Wojtysiak
Marek Stołecki
III miejsce (miejsce ex aequo )
Alicja Kurzeja
Szymon Dzbanuszek
Łukasz Pluta

Miejsca w kategorii klas piątych:
I miejsce (miejsce ex aequo )
Pola Wiczkowska
Martyna Czuba
II miejsce
Michał Rzetelny
III miejsce
Szymon Rymer

Miejsca w kategorii klas szóstych:
I miejsce (miejsce ex aequo )
Paulina Karbownik
Łukasz Stąporek
II miejsce
Igor Ładyński
III miejsce
Kamila Wiśniewska
19 stycznia 2017 roku odbyły się eliminacje do VIII Konkursu Języka Angielskiego pod Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowanego przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. W eliminacjach wzięło udział 14 uczniów z klas piątych i szóstych. Awans do części finałowych w XIII LO wywalczyli uczniowie klas szóstych. 
  • Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Salamon z klasy 6b
  • drugie – Łukasz Stąporek z klasy 6b
  • a trzecie – Maciej Jechanowski również z klasy 6b. 

Piątoklasiści w tym roku szkolnym jeszcze nie zdołali zakwalifikować się do finałów, ale warto zaznaczyć, że w tej grupie najlepszy wynik osiągnął Mikołaj Carło z klasy 5a, drugie miejsce zdobyła Martyna Czuba z klasy 5b, a trzecie – Maciej Zdanowski z klasy 5a.


Gratuluję!
Agnieszka Mańkowska, nauczyciel języka angielskiego

Wyniki KonkursuAlfik Matematyczny 2016
( rok szkolny 2016/2017)
udział wzięło:

 18 uczniów z klas II
 15 uczniów z klas III
 16 uczniów z klas IV
 15 uczniów z klas V
 6 uczniów z klas VI

Najlepsi :
  • Nawrocka Julia klasa 2a-  108,75 pkt. 100-e miejsce                  w województwie, 1457 miejsce w kraju - Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

  • Pich Matylda klasa 2 a- 103,5 pkt. 137 miejsce w województwie, 2099 miejsce w kraju- Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku      w konkursie.

  • Wiczkowska Pola klasa 5b - 93,5 pkt. 53 miejsce                      w województwie, 599 miejsce w kraju 

Szkolne eliminacje konkursu historycznego organizowaneo przez Muzeum Narodowe w Szczecinie Moja Mała Ojczyzna .Moja Miejscowość , Mój Region " Złoty wiek Pomorza XVI-XVII
Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
  1. Jakub Laska 5b
  2. Marek Stołecki 4b
  3. Michał Rzetelny 5b 

Konkurs na komiks "Ekologicznie na dwóch kółkach organizowany przez Wydział Ruchu Drogowego  Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
III miejsce  Weronika Szcześniak kl. 4a

Zwycięzcy Etapu Rejonowego XVIII Festiwalu PiosenkI Bożonarodzeniowej 01.12.2016r.

Szkoły Podstawowe klasy I-III
  • Lena Sikora SP 37 "Zaśnij dziecino"
  • Maja Fechner SP 59 "Przynosimy w noc grudniową"
  • Anna Szejba SP 74 "Gore gwiazda Jezusowi"
  • Zespół Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Legato" - "Znak narodzin"
  • Zespół wokalny SP 28 "Dzisiaj w Betlejem"

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI
  • Joanna Banaszak SP 59 "Cieszmy się wszyscy" 
  • Klaudia Stobicka SP 37 "Narodził się" 
  • Barbara Muczyńska SP59 "Biały snieg i Ty" 
  • Tymoteusz Skowroński SP 39 "Mizerna cicha" 
  • Zespół SP 59 "Jezus rodzi się"
  • Zespół SP 74 "Pierwsza gwiazdka"

Gimnazja
  • Alicja Kondzioła Gimnazjum 23 "Uciekali"
  • Oliwia Nerko Gimnazjum 29 "Kocham Cię Jezu"
  • Maria Jaroszek ZS 7 "Wigilia dla wędrowca"
  • Zespół "Synkopa" Gimnazjum 29
  • Zespół "Zaczarowany Klucz" ZS  7

Etap szkolny eliminacji konkursów przedmiotowych pod patronatem
Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty


Konkurs matematyczny 27.09.2016r.
Salamon Patrycja 6b
Karbownik Paulina 6a
Runowska Maria 6b
Zawiśak Eliza 6b

Konkurs j.polskiego 29.09.2016r.
Fiedorowicz Julia 6a
Salamon Patrycja 6b
Bątkowska Maja 6b
Staszewska Wiktoria 6a

Konkurs j.angielskiego 26.09.2016r.
Salamon Patrycja 6b
Jechanowski Maciej 6c
Stąporek Łukasz 6c
Karbownik Paulina 6a


"Mikołajkowe Zawody Sportowe " dla grup oddzialow przedszkolnych w SP 71  12.12.2016r. I miejsce dla grupy 0a.




Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty dla Przedszkolaków z województwa zachodniopomorskiego "Kartka Bożonarodzeniowa"wyróżnienie Szymon Leśniewicz 0a




Konkurs literacko-historyczny "Znane Pomorzanki" - organizator SP 56 Szczecin - Maja Bątkowska kl. 6b - I miejsce wśród szkół szczecińskich "Burzliwe życie Sydonii von Borck"


Konkurs historyczny  "Znane Pomorzanki" - organizator SP 56 Szczecin - wyróźnienie dla Karoliny Murawskiej kl. 6b i Amelii Sularz kl. 6c w konkursie wiedzy i konkursie na prezentację multimedialną.




Konkurs "Ja i mój niepełnosprawny kolega" worganizator Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodziezy Niepełnosprawnej Ruchowo "Tęcza" Kategoria klas IV-VI

nagroda głowna Magdalena Kot kl. 4a


Wyróżnienie:Maja Bątkowska kl. 6b



Konkurs matematyczny ALFIK 2016 23.11.2016r.

eliminacje szkolne - udział wzięło 70 uczniów z klas 2-6




Eliminacje szkolne Małego Konkursu Recytatorskiego

24.11.2016r.


klasy 0-III

I miejsce Matylda Pich 2a

II miejsce Filip Konopka 2c

III miejsce Julia Lniak 2a


Wyróżnienia : Aleksandra Drećko 1b, Vanessa Bartosik 2c, Mateusz Kowal 3b


klasy IV-VI

I miejsce Zofia Pich 5b

II miejsce Alicja Kurzeja 4a

III miejsce Magdalena Kot 4a


Wyróżnienia : Klaudia Rostkowska 6c, Sandra Radkiewicz 5a


eliminacje rejonowe : 04 luty 2017r sobota godz. 10.00 Gimnazjum nr 7 ul. Zofii Nałkowskiej 33


Kreator stron www - przetestuj!